Mikrokredīts

Kredīts uzņēmumam pieejams internetā

Pieteikties kredītam uzņēmumam mūsdienās kļūst aizvien vienkāršāk. Aizpildiet pieteikumu internetā, norādot visu nepieciešamo informāciju, un gaidiet atbildi no aizdevēja. Aizdevums piemērots situācijām, kad nepieciešami papildus finanšu līdzekļi attīstībai, investīcijām un/vai naudas plūsmas stabilizēšanai. Situācijā, kad kredītiestādes izvēlas naudas līdzekļus glabāt, nevis novirzīt uzņēmumu attīstībā ir nepieciešami citi risinājumi. Latvijā aizdevumus juridiskām personām (mazie un vidējie uzņēmumi) var saņemt no nebanku kreditoriem, t.i. uzņēmumiem, kas gatavi aizdot naudu biznesa attīstībai.

Saņemt kredītu uzņēmumiem

Individuāli nosacījumi, samērīgi procenti un ātra pieteikuma izvērtēšana – tie ir galvenie nosacījumi, kas raksturo pakalpojumu kredīts uzņēmumiem. Aizdevuma atmaksas termiņš līdz 3 gadiem. Maksimālā summa līdz 200 tūkstošiem eiro, taču īpašām situācijām var būt pieejami arī īpaši risinājumi. Lai noskaidrotu savas iespējas, aizpildiet pieteikuma anketu un saņemsiet atbildi maksimāli ātri.

Pakalpojumu tradicionāli izvēlas uzņēmēji, kam vajadzīgs aizdevums, taču bankas aizbildinās ar pārlieku augstu risku vai pieprasa nesamērīgu nodrošinājuma apmēru. Aizdevuma saņemšanai nav vajadzīga nekustamā īpašuma ķīla, jo kredītu var garantēt ar citiem nodrošinājuma veidiem.

Aizdevuma piešķiršana

  • Mikrokredīta uzņēmumiem saņemšanai aizpildiet pieteikuma anketu un gaidiet atbildi.
  • Aizņēmumu var saņemt noslēdzot aizdevuma līgumu.
  • Procentu likme, komisijas maksa un citi nosacījumi katram klientam tiek pielāgoti individuāli.
  • Pastāvīga sadarbība ir vērtība. Lojāliem klientiem izdevīgāki noteikumi.
  • Maksājumi jāveic saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku.
  • Iespējama aizdevuma pirmstermiņa atmaksa.

Aizpildīt pieteikumu varat 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, izmantojot interneta sniegtās priekšrocības. Pieteikumu vērtēšana norisinas darba laikā. Lai noskaidrotu savas iespējas, aizpildiet pieteikuma anketu. Neaizmirstiet norādīt savu kontaktinformāciju.

Vai parādi ir šķērslis kredīta piešķiršanai?

Nenomaksātu parādu esamība neuzlabo iespējas saņemt aizņēmu, taču katra situācija ir atšķirīga. Svarīgs ir parādsaistību apmērs un cēloņi. Ir uzņēmumi, kas mācas no pagātnes kļūdām un turpmāk tās vairs nepieļauj. Šī iemesla dēļ negatīva kredītvēsture vai aktuāli parādi juridiskajām personām ne vienmēr ir uzskatāma par nepārvaramu šķērsli. Pirms piešķirt kredītus uzņēmumiem tiek vērtēts juridiskās personas riska profils un tā darbības perspektīvas (peļņa, apgrozījums, naudas plūsma u.c.).

Aizdevums biznesam nav sms kredīts, bet ilgtermiņa saistības, kas jāizsver ļoti rūpīgi. Pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizņēmumu. Aizņemieties atbildīgi.