SMS kredīti

Pieprasītākie kredīti Latvijā, kas pieejami ar SMS palīdzību vai internetā neatkarīgi no atrašanās vietas.

Akcija Piedāvājums Vecums Nauda kontā 1. aizdod līdz Atmaksas termiņš
bez-procentiem Samazināti procenti 18 – 75 15 minūtēs 25000 līdz 10 gadiem informācija
bez-procentiem 1. līdz 1000  € ar 0% uz 30 dienām 20 – 75 15 minūtēs 1000 € līdz 30 dienām informācija
bez-procentiem 1. līdz 3000  € ar 0% uz 30 dienām 20 – 70 15 minūtēs 3000 € pēc vienošanās informācija
vivus kredits bez-procentiem Zemāki procenti 20 – 75 15 minūtēs 7000 € līdz 4 gadiem informācija
smscredit bez-procentiem 1. līdz 500  € ar 0% uz 30 dienām 20 – 75 10 minūtēs 500 € līdz 30 dienām informācija
kredits365 Kredītlīnija līdz 4000 € no 18 15 minūtēs 4000 € līdz 3 gadiem informācija
ondo credit bez-procentiem 1. līdz 500  € ar 0% uz 30 dienām 20 – 75 10 minūtēs 500 EUR līdz 30 dienām informācija
1. līdz 1000 € 20 – 75 15 minūtēs 1000 EUR līdz 2 gadiem informācija

Ja Jūs esat dzirdējuši vārdu savienojumu sms kredīti, tad, visticamāk, dzīvojat Latvijā, jo ārpus mūsu valsts robežām šāds termins tiek lietots reti. Par pakalpojuma nozīmi un jēgu mēs dzirdam presē, radio televīzijā un teorētiski viss ir skaidrs. Netiek tikai pateikts, ka saņemt kredītu var vairākās vietās un pirms rīkoties ir jāvērtē, kurš izdevīgāks. Formāli tas ir ērts un ātrs risinājums, taču procentu likmes mēdz būtu gana augstas kā rezultātā aizņemties drīkst, taču tikai pie nosacījuma, ka tiešām vajag un ir skaidrība, ka spēsiet naudu atmaksāt. Turpinājumā aplūkosim svarīgāko, kas jāņem vērā pirms sākt izmantot pakalpojumu sms kredīti.

Kas ir – SMS kredīts?

Sms kredīti internetā ir pieejami uzņēmumos, kas sevi definē kā nebanku kredītu devējus. Aizdevuma termiņš, komisijas maksa un atmaksas periods jau ir sākotnēji noteikts līgumā. Nauda ir jāatmaksā termiņa beigās vai priekšlaicīgi vienā maksājumā. Termiņa pagarināšana ir iespējama, taču tikai par maksu, kuras apmērs tiek noteikts katram klientam individuāli vai visiem vienāds saskaņā ar konkrētajā brīdī noteiktajām finanšu resursu izmaksām. SMS kredīts ir aizdevums, kas pieejams klientiem vecumā no 20 līdz 75 gadu vecuma, ja viņi spēj izpildīt šādus nosacījumus:

 • ir Latvijas pilsoņi, nepilsoņi vai saņemta pastāvīgā uzturēšanās atļauja;
 • ir pastāvīgi un regulāri ienākumi (alga, stipendija vai pabalsts, kas lielāks par kredīta summu);
 • ir motivācija atmaksāt naudu līguma termiņa ietvaros;
 • ir savs bankas konts, mobilais tālrunis un/vai epasts.

Pirms piešķirt aizdevumu kredītspeciālisti vērtēs Jūsu kredītvēsturi un atbilstību uzņēmuma prasībām. Saskaņā ar LR likumiem kredītiem līdz 427 eur maksātspējas vērtēšana nav obligāta, taču tā ir vēlama un daļa kreditoru pārbauda visu klientu maksātspēju. Ja klients atbilst nosacījumiem un pretendē uz pakalpojumu SMS kredīts, pēc pieteikuma aizpildīšanas atbildi par aizdevuma pieejamību darba laikā saņems dažu minūšu laikā. Šobrīd visā Eiropā ir spēkā vienoti nosacījumi, kā rezultātā SMS kredits līguma noteikumi tiek sagatavoti standartizēti un skaidri. Visas izmaksas ir redzamas kā uz delnas un klientiem redzamas jau pirms līguma parakstīšanas internetā.

Kāpēc SMS kredīti daudziem šķiet noderīgi?

Vairumā gadījumu SMS kredits var tikt dēvēt arī par mikro kredītiem, jo to apmērs ir salīdzinoši niecīgs. Cilvēki, kas izvēlas šo pakalpojumu negrib vai nevar doties uz banku un vēlas tikt pie papildus naudas līdzekļiem iespējami īsā laikā. Galvenās priekšrocības:

 • iespēja saņemt aizdevumu ātri un droši;
 • ērta un ātra kredīta pieteikuma procedūra;
 • vienlīdzīgi kritēriji visiem;
 • pirmajā reizē var saņemt īstermiņa aizdevumu bez procentiem un bez komisijas;
 • aizņemoties atkārtoti iespējama vēl vienkāršāka procedūra.

Kā pieteikties šim aizdevumam?

 • Reģistrācija aizņem 1 – 2 minūtes, jo no klienta tiek prasīta tikai pati nepieciešamākā informācija – vārds, uzvārds, personas kods kontaktinformācija, ziņas par ienākumiem un izdevumiem. Visi dati tiek pārbaudīti online datu bāzēs, kas ļauj izvairīties no dažādu izziņu (par ienākumiem, nodokļiem) iesniegšanas papīra formā.
 • Pēc pieteikuma nosūtīšanas Jums būs jāpārsuta reģistrācijas maksa t.i. simbolisks maksājums 1 eiro centa apmērā uz kredītdevēja bankas kontu. Šis maksājums kalpos kā apliecinājums tam, ka esat patiesais konta īpašnieks.
 • Uzgaidiet nedaudz. Kredītspeciālisti izvērtēs pieteikumu un sniegs atbildi par sms kredītu pieejamību iespējami īsā laikā. Nereti naudas saņemšanai nebūs vajadzīgas vairāk par 5 – 15 minūtēm (darba dienās).
 • Aizņemoties atkārtoti tajā pašā uzņēmumā reģistrācijas procedūra vairs nebūs jāveic. Tā vietā savā profilā varēsiet norādīt datus par nepieciešamo aizdevuma apmēru. Sms kredīts tiek piešķirts Jums noteiktā kredītlimita ietvaros. Pirmajā reizē limits parasti ir mazāks kā aizņemoties atkārtoti.

Kādiem mērķiem var izmantot sms kredītus?

Katram ir savs skatījums par to, kādām vajadzībām ir vērts aizņemties naudu internetā. Negaidīti vai neparedzēti tēriņi var gadīties vienmēr un, ja nav veidoti uzkrājumi aizņemšanās steidzamās situācijās būs praktiski nenovēršama. One credit uzskata,  ka medicīnas pakalpojumu apmaksa, auto remonts, neredzēti labs piedāvājums ilgtermiņa precēm vai pakalpojumiem – šīs ir tikai dažas no reizēm, kad naudas aizņemšanās var būt attaisnojama. Protams, katram pašam ir rūpīgi jāiepazīstas ar līguma nosacījumiem un jāvērtē, vai viņš spēst atmaksāt naudu noteiktajā laikā.

Pirms izlemt, vai SMS kredits ir nepieciešams, izvērtējiet šādus faktorus:

 • vai aizdevuma apmērs un tā atmaksas nosacījumi ir samērīgi ar Jūsu ienākumiem?
 • cik ilgs laiks atlicis, līdz nākamajai algai?
 • vai tēriņiem ir attaisnojums/vai tie ir nepieciešami?
 • vai pēc parādaistību izpildes varēsiet iztikt līdz nākamajai algai?

Šaubu gadījumā atlieciet lēmuma pieņemšanu un/vai atturieties no aizņemšanās. Visi SMS kredīti ir paredzēti īstermiņa vajadzībām un, visticamāk, neatrisinās ilgtermiņa naudas grūtības. Klientiem, kuriem ir regulāras problēmas nodrošināt sekmīgu naudas plūsmu jārēķinās, ka šādas problēmas atrisinās tikai ienākumu palielināšana, nevis smskredit ar īsziņas starpniecību vienreizēja vai atkārtota izmantošana.

Cik izmaksā aizņemšanās?

Pirmajā reizē, izmantojot akcijas piedāvājumus, “ātrais SMS kredīts” daudzos uzņēmumos ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem, pie nosacījuma, ka līdzekļi tiek atmaksāti mēneša laikā. Standarta aizdevums, kas tiek izsniegts ar sms palīdzību izmaksā vidēji 10% mēnesī. Precīzas izmaksas ir redzamas kredītlīgumā (pirms darījuma noformēšanas) vai kredīta kalkulatorā. Tas ir noderīgi, jo rada papildus drošības sajūtu un apliecina, ka SMS kredits nav saistīts ar papildus izmaksām, kā tas mēdz būt ar neskaidriem līgumiem.

SMS kredits interneta ir pieejams daudziem, jo ar visiem jaunajiem mobilajiem tālruņiem ir iespēja izmantot interneta pakalpojumus ne tikai nosūtīt īsziņas. Tas ir vērtējams pozitīvi, jo ļauj saņemt aizdevumu jebkurā vietā, kur klients atrodas. Nav vajadzība doties uz uzņēmuma vai bankas filiāli vai pat mājās pie datora. Mobilo tālruni var paņemt līdzi visur un izmantot to, lai noslēgtu līgumu, savukārt naudu var izņemt no tuvējā bankomāta.

Cik lielu summu es varu aizņemties?

Pirmajā reizē klientiem tiek piedāvāts parasti aizņemties līdz 300 eur vai 350 eur, taču summa var sasniegt pat 500 un vairāk eiro. Aizdevuma apmērs ir atkarīgs no tā, cik uzticams ir konkrētais cilvēks. Standarta prakse paredz, ka jaunajiem klientiem uzreiz netiek piedāvāts maksimālais kredītlimits, jo uzticības līmenis vēl nav pietiekami augsts. Ja sadarbība ir veiksmīga, otrajā reizē var pretendēt uz kredītu lielākā apmērā. SMS kredits bez darba vietas un ar sliktu kredītvēsturi internetā Latvijas iedzīvotājiem, kas vēlas aizņemties 2017. gadā piešķirts netiek. Saņemt naudu bezdarbnieki un cilvēki bez oficiāliem vai pierādāmiem ienākumiem nevar, jo kredītspeciālistiem nav pārliecība, ka viņi spēs šo naudu atmaksāt atpakaļ. Smscredit pakalpojumi ir paredzēti klientiem, kas ciena abpusēju sadarbību un nepieviļ. Ilgtermiņā būvēta sadarbība ir izdevīga abām pusēm, bet, ja vēlaties aizņemties lētāk, tad lielākās atlaides ir pieejamas tieši jaunajiem klientiem.

Kā izvēlēties aizdevēju?

Internetā pieejamie aizņēmumi, t.sk. SMS kredīts ir uzticami, jo tos piedāvā tikai licencēti pakalpojumu sniedzēji. Izvēli starp šiem komersantiem vari izdarīt, salīdzinot pakalpojumu cenas vai izvēloties to, kurš liekas Jums atbilstošāks. Prakse liecina, ka smskredit aizvien biežāk izmanto ne tikai jaunieši, bet arī cilvēki pusmūžā un pensijas vecumā.